Svadba v záhrade – nezabudnuteľný zážitok!

Svadba v záhrade – nezabudnuteľný zážitok!

6 júna 2019

Sezóna svadieb je oficiálne otvorená! Na jar sa prebúdza príroda, čo priaznivo vplýva aj na uskutočnovanie všakovakých zmien. Vyššie teploty a zeleň priam nabádajú, aby sa samotná svadba a svadobná hostina odohrali v exteriéri, na sviežom vzduchu. Pre mnohých je to aj naďalej len sen, ktorý môže byť naplnený len vo filmoch. A to je chyba! Mladomanželia si čoraz častejšie chcú povedať svoje „áno” v lone prírody. Zorganizovanie takého predstavzatia vôbec nemusí byť ťažšie než príprava tradičnej svadobnej hostiny.

Prečo je zaujímavé zorganizovať svadobnú hostinu v exteriéri?

Predovšetkým je to šanca vytvoriť úžasnú atmosféru! A tá má mnohé pozitíva. Fotografie zo svadobnej ceremónie, ako aj z neskoršej svadobnej zábavy sú skutočne originálne. Mladomanželia sú obklopení zeleňou a kvetinami, čo pôsobí prirodzene a očarujúco.

Okrem toho žiadne dekorácie v sále sa nevyrovnajú dojmu, ktorý vytvorí skutočná príroda. Samozrejme nie každý je majiteľom záhrady, do ktorej by sa zmestili cateringové stoly, miesto na tancovanie, koberec pre všetkých hostí. Našťastie hotely, turistické obiekty či parky disponujú takýmito záhradami. Formality spojené s prípravou nie sú náročnejšie než tie, ktoré sú spojené s úradným potvrdením manželského zväzku. Okrem toho v kostole či na úrade človek má obmedzený čas, lebo svadby sa tu odohrávajú v tzv. veľkoobchodnom štýle. A svadba je predsa jedna z najdôležitejších chvíľ v našom živote a nemali by sme ju prežívať s hodinkami v rukách.

Prenájom nábytku

Jednou z vecí, nad ktorou sa budeš musieť zamyslieť, je otázka, odkiaľ pozháňaš nábytok. Ak budeš organizovať svadobnú hostinu v spolupráci s hotelom, jeho pracovníci ti určite vo všetkom ochotne poradia. V iných prípadoch by si sa mal obrátiť na špecialistov. Požičovne banketového nábytku ponúkajú veľa riešení a možností, ktoré sa prispôsobia prirodzenému charakteru svadobnej hostiny v exteriéri. Okrem toho je to veľmi výhodné. Nebudeš sa musieť zamýšľať, odkiaľ vezmeš stoličky pre 100-200 ľudí, lebo iní to urobia za teba.

Dekorácie a catering

Dôležitým bodom na svadobnom zozname sú dekorácie. Je vhodné vsadiť na kvety, vybrať zodpovedajúce farby a hlavný motív svadobnej hostiny. Takto získaš efekt nenásilnej elegancie. V prípade výberu cateringu by si mal hlavnú pozornosť sústrediť na to, aby bolo všetko chutné, ale zároveň rôznorodé. Aby si aj vegámi a tí, ktorí majú bezlepkovú diétu mohli pochutiť na dobrom a výživnom jedle.

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również