Ukáž kategóriu produktov Skry kategóriu produktov

Vyše 25-ročné skúsenosti upevnili našu vedúcu pozíciu na trhu.

Naša firma pôsobí na trhu s nábytkom od začiatku deväťdesiatych rokov. Vďaka vyše 25-ročným skúsenostiam sme sa stali známou a ľahko identifikovateľnou značkou na trhu, ktorá sa postupne vypracovala až na pozíciu lídera v rámci svojho odboru. Máme niekoľkotisíc spokojných klientov nielen v Poľsku, s našími výrobkami sa môžete stretnúť aj v mnohých iných európskych krajinách. Naším klientom garantujeme najvyššiu kvalitu a ergonomické riešenia. Ponúkame milú, profesionálnu obsluhu nielen v oblasti poradenstva, ale aj pri projektovaní a zariaďovaní Vašich priestorov, či následnej montáži. Široký sortiment výrobkov a komplexné služby, ktoré ponúkame našim klientom sú základom dobrej a efektívnej spolupráce, ku ktorej Vás srdečne pozývame.

 


 

 

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v zariaďovaní hotelových a reštauračných objektov. Garantujeme najvyššiu kvalitu a najlepšie ergonomické riešenia. Poskytujeme profesionálne služby nielen v oblasti poradenstva, ale aj pri projektovaní, aranžovaní a montáži. O vysokom štandarde našej práce svedčí výber z našich realizácií a stále rastúci počet spokojných kkientov.

Ocenenia a certifikáty

Snažíme sa, aby značka MIL SYSTÉM bola pre našich klientov synonymom najvyššej kvality sortimentu a služieb. Kvalita ako aj inovatívnosť výrobkov, ktoré máme ponuke, boli už mnohokrát ocenené. Jednotlivé ocenenia v nás nielen vzbudzujú pocit hrdosti, ale sú zároveň motiváciou na naše ďalšie pôsobenie v budúcnosti.


Názory klientov

Maja Kowalewska
Neviem si predstaviť svoju banketovú sálu bez nábytku z MIL SYSTÉMU. Je veľmi pevný, estetický a ľahko sa uskladňuje. 😉
Dominika Matuszak
S MIL SYSTĚMOM organizácia konferencie prebehla bez problémov. Firma nám zabezpečila vysokokvalitné stoly a stoličky, k tomu ako bonus obsluha na najvyššej úrovni. Odporúčam ;)
Agata Chojnicka
Majú široký výber konferenčného a banketového nábytku. Vďaka tomu je možné vybrať si ideálne zariadenie na každú príležitosť. Okrem toho profesionálny personál vám vo všetkom pomôže.
Dawid Racinowski
Veľmi profesionálna firma. Vďaka vám bola naša kancelária zariadenia na jeden šup. Odporúčam a ďakujem!
Renata Bajda
Profesionálne, rýchlo, komplexne. Vrelo odporúčam!
Bartosz Skrzypkowski
Obsluha a realizácia na najvyššej úrovni!
Tomasz Cicibór
Úžasná príprava konferencie pre 200 ľudí. Perfektná obsluha od a po z. Odporúčam!
Paweł Gruszczyński
Profesionálna obsluha na najvyššej úrovni!
Tomek Cera
MIL SYSTÉM je firma na úrovni. Garantuje široký výber nábytku, komplexnú obsluhu a podporu pri každej etape realizácie služieb. Odporúčam!
Łukasz Kiljański
Výborné podmienky realizácie, všetko pripravené tak, ako sme sa dohodli. MIL SYSTÉM zachránil náš event. Srdečne odporúčam!
Elżbieta Wieczorek
Naša firma už neraz spolupracovala s MIL SYSTÉMOM a nikdy sme neboli sklamaní. Všetko vždy bolo realizované v termíne a v dohodnutej cene.
Janina Zając
Každému odporúčam firmu MIL SYSTÉM. Vďaka nej mám pekne zariadenú kanceláriu za dobrú cenu. Naozaj profesionálne zrealizovaná služba. Ďakujem!
Natalia Krajewska
Vďaka MIL SYSTÉMU naša konferenčná sála vyzerá veľmi profesionálne. Ďakuejme!
Renata Jabłońska
Kto sa rozhodne pre spoluprácu s MIL SYSTÉMOM - bude sa k nej vždy vracať!
Ewelina Kozłowska
Mala som veľmi málo času na prípravu konferencie, ale MIL SYSTÉM mi to značne uľahčil.
Michał Jabłoński
V ponuke MIL SYSTÉMU nájdete ideálny kancelársky a banketový nábytok vo veľmi atraktívnych cenách. Odporúčam!
Daniel Wróblewski
MIL SYSTÉM nám pomohol zorganizovať podujatie pre skoro 500 osôb. Rýchlo a v bez problémov dodali potrebný banketový nábytok.
Karol Świderek
Neviem si predstaviť svoju banketovú sálu bez nábytku z MIL SYSTÉMU. Je veľmi pevný, estetický a ľahko sa uskladňuje.