FOTO-32

Hovoríme jazykom hotelov

Vyrábame hotelový
a konferenčný nábytok
najvyššej kvality

FOTO-32
_DSC0025mW

Vsádzame na kvalitu

Konferenčno-banketové
stoličky a stoly
najvyššej kvality

_DSC0025mW
Product in context_Cocktail80 (3)

Pre profesionálov

Cateringové
stoličky a stoly
pre profesionálov

Product in context_Cocktail80 (3)
3

Zloz a tancuj

Výrobca skladacieho
tanečného parketu
MACARENA

3
Ukáž kategóriu produktov Skry kategóriu produktov

Komplexné a moderné vybavenie hotela a konferenčnej miestnosti

Už roky poskytujeme našim klientom komplexné vybavenie hotelov – navrhujeme nábytok pre recepcie hotelov, dodávame hotelové vozíky na posteľnú bielizeň a vozíky pre upratovačky. Na želanie Vám vyrobíme aj ergonomický vozík na stoličky a kompletné vybavenie hotelovej izby. Ponúkame 3-hviezdičkové aj 5-hviezdičkové hotelové zariadenia. Postaráme sa o to, aby vaše izby, hotelová recepcia a konferenčná miestnosť mali vybavenie, vďaka ktorému budú spokojní klienti ktorí cestujú za rekreáciou, ako aj klienti na služobných cestách. Rovnako je však pre nás dôležitý aj komfort práce vášho tímu, preto je každý nami navrhnutý hotelový vozík na bielizeň, stoličky či jedlo prispôsobený potrebám zamestnancov. Hotelové vozíky na posteľnú bielizeň sú dostatočne široké, vozíky pre upratovačky majú veľké množstvo priehradiek na uloženie príslušenstva. Celková nami realizovaná úprava hotelov zahŕňa nielen moderné vybavenie konferenčnej miestnosti v hoteli, ale aj kuchynku či oddychovú miestnosť. Hotelové či konferenčné vybavenie odporúčame okrem iného aj firmám z oblasti gastronómie.

Promoakcie

Vybrané realizácie

A.8
Hotel Mazury Golf&Country Club - Naterki
_DSC0025mW
Hotel ibis Styles Białystok - Białystok
pokój hotelowy
Hotel Kopernik - Olsztyn
Zamek Biskupi (9)
Zamek Janów Podlaski - Janów Podlaski
FOTO-71
Kompleks Recepcyjno-Wypoczynkowy Łańsk - Łańsk
CENTRUM BANKIETOWO-KONFERENCYJNE PANORAMA (5)
Centrum Bankietowo - Konferencyjne Panorama - Ojrzeń
realizacja wyposażenia
realizacja wyposażenia

Názory klientov

Dominika Matuszak

S MIL SYSTĚMOM organizácia konferencie prebehla bez problémov. Firma nám zabezpečila vysokokvalitné stoly a stoličky, k tomu ako bonus obsluha na najvyššej úrovni. Odporúčam ;)

Agata Chojnicka

Majú široký výber konferenčného a banketového nábytku. Vďaka tomu je možné vybrať si ideálne zariadenie na každú príležitosť. Okrem toho profesionálny personál vám vo všetkom pomôže.

Tomek Cera

MIL SYSTÉM je firma na úrovni. Garantuje široký výber nábytku, komplexnú obsluhu a podporu pri každej etape realizácie služieb. Odporúčam!

Elżbieta Wieczorek

Naša firma už neraz spolupracovala s MIL SYSTÉMOM a nikdy sme neboli sklamaní. Všetko vždy bolo realizované v termíne a v dohodnutej cene.

Janina Zając

Každému odporúčam firmu MIL SYSTÉM. Vďaka nej mám pekne zariadenú kanceláriu za dobrú cenu. Naozaj profesionálne zrealizovaná služba. Ďakujem!

Michał Jabłoński

V ponuke MIL SYSTÉMU nájdete ideálny kancelársky a banketový nábytok vo veľmi atraktívnych cenách. Odporúčam!

Daniel Wróblewski

MIL SYSTÉM nám pomohol zorganizovať podujatie pre skoro 500 osôb. Rýchlo a v bez problémov dodali potrebný banketový nábytok.

Karol Świderek

Neviem si predstaviť svoju banketovú sálu bez nábytku z MIL SYSTÉMU. Je veľmi pevný, estetický a ľahko sa uskladňuje.

Firemný blog

Ako zaradiť kaviareň? 30 marca 2020

O úspechu kaviarne rozhoduje nielen kvalita kávy či chuť ponúkaného koláčika, ale predovšetkým atmosféra, ktorá v nej panuje. A čo na ňu vplýva? Vhodné usporiadanie priestoru. V tomto príspevku si teda povieme, ako zariadiť kaviareň, aby sa hostia mali chuť do nej vrátiť. To, či hodnotíme danú kaviareň ako útulnú a atraktívnu záleží od viacerých […]

VIĎ VŠETKY

Dôverovalo nám vyše 10 000 klientov

Radis_
Hilt_
hampt_
Double_
Best_
Qubus_
Orbis_
Narw_
Ibis_
Air_